Waterstofschip Antonie arriveert in Nederland
24 februrari 2023
In de vroege ochtend van 24 februrari 2023 arriveert zwareladingschip 'Sun Shine' in Rotterdam, en hiermee arriveert het casco van waterstofschip 'Antonie'.
Het schip is 135 meter lang en heeft een laadvermogen van 3.700 ton en beschikt over een revolutionaire brandstofcelvoortstuwing.
De Antonie zal na afbouw in Werkendam worden ingezet voor het transport van zout tussen Delfzijl naar de Botlek in de haven van Rotterdam voor Nobian - een toonaangevende wereldwijde leverancier van chemicaliën.
Recente nieuws berichten

Amer Shipping tekent contract voor twee 'CDS Dry Cargo 110' schepen
Binnenvaartwerf Concordia Damen uit Werkendam gaat twee ‘CDS Dry Cargo 110’ schepen leveren aan Amer Shipping. Duurzaamheidsoverwegingen ...read more

Waterstofschip Antonie onderweg naar Nederland
The hull of the first ever inland hydrogen vessel is on her way from Shanghai, ready for outfitting in The Netherlands. The vessel, named...read more

Quinto Scheepvaart bestelt ‘Parsifal’ binnenvaarttanker bij Concordia Damen
De Werkendamse binnenvaartwerf Concordia Damen heeft afgelopen week opdracht gekregen een binnenvaarttanker te bouwen en uit te rusten voor het ...read more